Зарахування, переведення та відрахування учнів здійснюється відповідно до Порядку, затвердженого наказом Міністерством освіти і науки України №367 від 16.04.2018 року(перейти за посиланням)

Зарахування до 1-го класу

Конституція України

Стаття 53.Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечуєдоступністьі безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

Закон України "Про освіту"

Стаття 12.Повна загальна середня освіта

п.4.Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13.Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п. 1.Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за якимзакріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України "Про загальну середню освіту"

Стаття 18.Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2.Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

Наказ про прийом дітей до 1-х класів

wym-1584960484309

Наказ про зарахування учнів у 1 клас

/Files/images/foto_shkoli/Наказ про зарахування в 1 клас (1).jpg

/Files/images/foto_shkoli/Наказ про зарахування в 1 клас (2).jpg

Шановні батьки!

Комунальний заклад «Великоглибочецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ярослава Стецька Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області»

оголошує прийом учнів до 1 класу на 2021-2022 навчальний рік
Документи для зарахування дитини в 1 клас приймаютьсядо 31 травня 2021 року кожного дня з 9.00 до 15.00 год.

Необхідно подати такі документи:

1. Заяву батьків.
2. Копію свідоцтва про народження дитини.
3. Копію ідентифікаційного коду.
4. Довідка про місце реєстрації (проживання) дитини.
5. Довідку про профілактичні щеплення дитини (форма 063).
6. Довідку про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду (форма 086-1).
7. Копії інших документів, які характеризують фізичний стан дитини (за потреби).

Тел. для довідок 0963920212
Чекаємо Вас та Ваших дітей
Адміністрація школи

Наказ про зарахування учнів до 1 класу
на 2021-2022 навчальний рік

/Files/images/foto_shkoli/Наказ про зарахування учнів у 1 клас.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1064

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.