Зарахування учнів до класів з вечірньою формою навчання

Вечірня (змінна) школа (далі - вечірня школа) - це загальноосвітній навчальний заклад II-III ступенів, що забезпечує реалізацію права громадян на загальну середню освіту, які не мають можливості навчатися у школах з денною формою навчання, з відривом або без відриву від виробництва. Здобуття базової та повної загальної середньої освіти у вечірній школі не обмежується віком.

До вечірньої школи зараховуються учні незалежно від місця проживання на підставі:

· особистої заяви (для неповнолітніх - заяви батьків або осіб, які їх замінюють),

· свідоцтва про народження (копії),

· медичної довідки встановленого зразка,

· документа про наявний рівень освіти.

При переведенні учнів до вечірньої школи з іншого загальноосвітнього навчального закладу, крім зазначених документів, додається особова справа учня.

Особи, які не мають документа про наявний освітній рівень можуть бути прийняті до будь-якого класу, крім випускного 11 (12)-го, за їх особистою заявою (для неповнолітніх - заявою батьків або осіб, які їх замінюють) на основі атестації, проведеної педагогічними працівниками вечірньої школи, за погодженням з місцевим органом управління освітою.

Зарахування учнів до випускного 11 (12)-го класу протягом навчального року здійснюється за погодженням з місцевим органом управління освітою на підставі особистої заяви учня (для неповнолітніх - заяви батьків або осіб, які їх замінюють) та за наявності документа про базову загальну середню освіту.

Порядок зарахування у вечірні класи визначається Положенням про вечірню (змінну) школу.

Кiлькiсть переглядiв: 424

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.